logo1

MIEJSKO - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
W ZŁOCIEŃCU

logo bip

piątek, 27 lipca 2018 10:02

Zmiana rejonów opiekuńczych

Napisane przez

 

Od 1 sierpnia 2018 Zarządzeniem nr 15/2018

Kierownika Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złocieńcu

następuje zmiana rejonów opiekuńczych pracowników socjalnych

Rejon nr 1 (pokój 222) Wioletta Kozioł:

Lubieszewo, Stawno, Jarosław, Kańsk, Rakowo, Błędno, Sułoszyn, Kosowo
Ulice: Witosa, Kościuszki, Słoneczna, Chrobrego, Mieszka I, Cienista, Żeromskiego, Piaskowa, Pułaskiego, Mirosławiecka, Głowackiego, Prusa, Podgórze, Jeziorna, Spokojna, Promienna, Widok, Kaszubska, Dworcowa, Okrzei

Rejon nr 2 (pokój 219) Beata Roczniak:

Rzęśnica, Kosobudy, Kosobudki, Darskowo
Ulice: Leśna, Warszawska, Warmińska, Gdyńska, Toruńska, Koszalińska, Szczecińska, Krakowska, Pyrzycka, Pomorska, Poznańska, Kujawska, Kościelna, Gnieźnieńska, Poznańska, Mazowiecka

Rejon nr 3 (pokój 218) Anna Gąsowska:

Ulice: 5-go Marca, Mickiewicza, Pusta, Gliniasta, Stolarska, 15-go sierpnia, 3-go Pułku Piechoty

Rejon nr 4 (pokój 218) Renata Kilichowska:

Ulice: Rybacka, Wodna, Wolności, Ar.Polskiej, Podmiejska, Sikorskiego, 11-go Listopada, Ogród Pałacowy, Rynek, Targowa, Zaułek, Kręta

Rejon nr 5 (pokój 219) Kamila Lewandowska:

Cieszyno, Jadwiżyn, Małobór, Skąpe, Warniłęg, Stare Worowo, Szymalów, Męcidół, Uraz
Ulice: Wielkopolska, Brzozowa, Kościelna

Rejon nr 6 (pokój 220) Renata Lebiecka:

Ulice: Lotników, Racławicka, Obrońców Westerplatte, Generała Andersa, Grunwaldzka, Zdobywców Wału Pomorskiego, Wyzwolenia, Zwycięstwa, Aleja Piastów, Jana Pawła II, Kresowiaków, Plac 650-lecia, Włókiennicza

Rejon nr 7 (pokój 220) Alicja Kapka:

Ulice: Śląska, Zielona, Ogrodowa, Łąkowa, Staszica, Młyńska, Kasztanowa, Cegielniana, Wąska, Zakole, Polna, Sadowa, Szkolna, Bydgoska, Przesmyk, Drawska, Miła, Kolejowa, Chopina, Spacerowa

Rejon nr 8 (pokój 222) Beata Hochmann:

Bobrowo, Wąsosz
Ulice: Nadrzeczna, Czwartaków, Kosynierów, Szwoleżerów, Ułanów, Pancerniaków, Myśliwska, Pszczelarska, Łowiecka, Monte Cassino, Czaplinecka, Tkacka, Kwiatowa, Jaśminowa

Rejon nr 9 (pokój 2 ) Barbara Głowacka:

Ulice: Połczyńska, Myczkowskiego, Letnia, Boczna, Świerkowa, Równa, Modrzewiowa, Wiosenna, Lipowa, Truskawkowa, Okulickiego, Sybiraków, Cieszyńska, Dębowa, Północna, Bukowa, Parkowa, Sportowa, Rzemieślnicza, Orzeszkowej, Mała, Nowa, Sosnowa, Ogrodowa, Gronowska, Piłsudskiego, Na Skarpie, Boh.Warszawy, Szarych Szeregów, Plac 1.Maja, Jasna, I Dywizji W,P